باربری راهداران جنوب

باربری راهداران جنوب

راهداران جنوب

گروه حمل و نقل راهداران جنوب ارائه دهنده خدمات باربری در زمینه حمل و نقل و ارسال بار و اثاثیه به تمام نقاط کشور می باشد.این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی و شنیدن شما همشهریان عزیز می باشد.

۱۷ سال سابقه در زمینه حمل و نقل

۱۷ سال سابقه و تجربه در امر حمل و نقل وهمچنین به کارگیری نیروهای کارآمد وجوان و استفاده از تجهیزات کامل و استاندارد و همچنین مدرن باعث شده است که خوشبختانه این مجموعه در امر بسته بندی و حمل و نقل وسایل همشهریان عزیز در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت ممکن بسته بندی و جابجایی بار را انجام دهد.

خدمات و کالاهای مورد حمل و نقل این مجموعه

خدمات این مجموعه عبارت است از حمل و نقل و جابه جایی انواع وسایل مانند منزل (انواع ساید بای ساید، مبلمان و کمد و …) اداری (انواع میز و صندلی و گاوصندوق و …) وانواع یخچالهای خانگی و صنعتی، تردمیل،  می باشد.

بسته بندی

جا به جایی و بسته بندی در ظاهر کاری معمولی به شمار می آید اما داشتن بسته بندی و حمل  و نقل مناسب و حرفه ای به طوریکه آسیبی به وسایل وارد نشود و اسباب کشی راحت و بدون دغدغه است که مجموعه های حمل و نقل بار و اثاثیه را مجزا می کند.همچنین چیدمان درست وسایل در وسایل حمل و نقل (کامیونت  و نیسان و وانت و ده چرخ و…) توسط کارگران با مهارت کافی باعث می شود کمترین جا را اشغال کرده و در تعداد دفعات بارگیری و زمان و هزینه صرفه جویی می شود. این مجموعه با در اختیار داشتن نیروهای جوان وکارآزموده و چابکی که در اختیار دارد و با توجه به دانش و تجربه در زمینه بسته بندی و جابجایی انواع وسایل آماده ارایه مشاوره رایگان در این زمینه به مشتریان عزیز می باشد.

 

ویژگی مجموعه راهداران جنوب

این مجموعه ۳ اصل مشتری مداری و رعایت اصول اخلاقی و تعهد در کار را مقدم بر منفعت اقتصادی می داند. در همین راستا تمام تلاش خود را در جهت تحقق و انجام این سه اصل به کار می گیرد.

رویکرد مجموعه ما

با توجه به پیشرفت دانش و تکنولوژی در تمام زمینه ها در جهان امروز وهمچنین تغییرات و به روز شدن امکانات و تجهیزات در زمینه حمل و نقل و باربری این مجموعه نیز

می کوشد تا خود را با این پیشرفت منطبق سازد و همواره سعی در ارتقا و بهبود سطح ارایه خدمات به شما همشهریان عزیز خواهد داشت.